امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63214
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در اولین نشست مدیران کل امور زنان و خانواده ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در اولین نشست مدیران کل امور زنان و خانواده استانداری‌های سراسر کشور که پیش از ظهر امروز در سالن پیامبر اعظم برگزار شد، اظهار داشت: باید تمام فعالیت‌های موجود در سطوح مختلف و نقش بانوان در آنها شناسایی شود.

وزیر کشور با بیان اینکه باید شناخت دقیق و درستی از حضور بانوان داشت، گفت: باید شناخت دقیقی از ظرفیت‌ها، قوانین و مقررات دستگاه‌ها داشت سپس این دو را به هم نزدیک کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید پژوهش‌هایی مانند نحوه فعال کردن مشاغل برای بانوان در هر استان صورت گیرد اظهار داشت: باید به ایجاد تعامل و تقویت همکاری‌ها و اجرای قوانین و مقررات در سطح استان توجه کنیم و در واقع مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری‌ها باید بازوی قوی در استان باشد؛ در حوزه‌های سیاسی و انتخابات هم صحبت‌هایی هست که در آینده مطرح می‌شود.

رحمانی فضلی با بیان اینکه وزارت کشور در موضوعات سیاسی دخالت نمی‌کند و طرف هیچ گروهی نیست، گفت: وزارت کشورنقش داور را دارد و  زمینه‌ها و بسترهای لازم را برای فعالیت سیاسی فراهم می‌کند.

وی افزود: ما در انتخابات یک رای داریم و بر اساس تفکرمان رای می‌دهیم اما اصلا اجازه فعالیت و دخالت نداریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها