امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63223
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۰
تعداد بازدید: 39
محمدرضا محسنی‌ثانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمدرضا محسنی‌ثانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با اقدامات برخی افراد در نشان دادن چهره مثبت از آمریکا گفت: برخی از افراد تأمدن به دنبال تغییرات مد‌نظر خوئد هستند و با نشان دادن چهره مثبت از آمریکا سعی دارند تا با ایجاد فضای دلخواه خود این تغییرات و اهداف را در فضای جدید دنبال کنند که این افراد جایگاهی در میان مردم ندارند.

وی افزود: برخی از افراد نیز متأسفانه در ارتباط با آمریکا اینک خوشبینی را به چشم زده‌اند و بر این باورند که آمریکای زمان اوباما با آمریکای زمان ریگان و بوش متفاوت است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست، اظهار داشت: مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال پاسخ کسانی را که به دنبال تطهیر چهره آمریکا هستند را دادند و درک این پیام نیازمند بصیرت از سوی این افراد است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها