امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6323
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنرانی «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب‌الله لبنان به مناسبت گذشت بیست و پنج سال از فعالیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنرانی «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب‌الله لبنان به مناسبت گذشت بیست و پنج سال از فعالیت رادیو نور آغاز شد.

این اولین سخنرانی دبیرکل حزب الله بعد از تجاوز رژیم صهیونیستی به خاک سوریه است.

بسیاری از رسانه‌ها وظیفه اصلی خود که انتقال صحیح خبر است را فراموش کرده‌اند

سید حسن نصرالله در این سخنرانی گفت: امروز درباره رسانه، تحولات لبنان، اوضاع فلسطین و حمله اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه صحبت می‌کنم.

سید حسن نصرالله در ادامه گفت که وظیفه رسانه‌ها این است که حقایق را منتشر کنند و هرگز نباید خبرهای نادرست را منتشر کند. حتی در جنگ روانی نیز راستگویی نقطه اتکا و قدرت است.

وی ادامه داد: امروز بسیاری از رسانه‌ها وظیفه اصلی خود که انتقال صحیح خبر است را فراموش کرده و به دنبال دروغ، گمراهی و سرنگونی است.

کشورهای عربی در طرح اخیر خود امتیازات خطرناکی را به رژیم صهیونیستی دادند

دبیرکل حزب‌الله لبنان افزود: متاسفانه ما امتی هستیم که فرصت‌های زیادی را از دست داده‌ایم و دشمن صهیونیستی از رویدادهای منطقه استفاده بیشتری را می‌برد.

نصرالله در ادامه صحبت‌های خود گفت: کشورهای عربی در طرح اخیر خود امتیازات خطرناکی را به رژیم صهیونیستی دادند، این در حالی است که انتظار می‌رفت در جریان بهار عربی بیشترین امتیازات به نفع فلسطینی‌ها گرفته شود. کوتاه آمدن اخیر اعراب مقابل اسرائیل ننگ تاریخی است.

پاسخ اسرائیل به پیشنهاد اعراب این بود که کشورهای عربی و نه فقط فلسطین باید به یهودی بودن اسرائیل به طور رسمی اعتراف کنند.

غرب و اسرائیل تمام تلاش خود را به کار بستند تا سوریه را از محور مقاومت دور کنند

نصرالله در بخش دیگری از سخنان خود گفت: غرب و اسرائیل طی دو سال اخیر تمام تلاش خود را به کار بستند تا سوریه را از محور مقاومت دور کنند.

مهمترین منبع قدرت مقاومت در لبنان، فلسطین، سوریه و البته ایران است.

دبیر کل حزب‌الله لبنان در ادامه با اشاره به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه گفت: حمله اخیر اسرائیل به سوریه این پیام را داشت که سوریه باید از معادله حمایت از مقاومت خارج شود.

باعث تاسف است که برخی شبکه‌های ماهواره‌ای یعد از حمله اسرائیل به سوریه به تکبیر و هلهله پرداختند.

پاسخ راهبردی سوریه به تجاوز اسرائیل باز کردن جبهه بلندی‌های جولان خواهد بود

اسرائیل بداند که سوریه سلاح‌هایی به مقاومت خواهد داد که قدرت مقاومت را چندین برابر خواهد کرد و سلاح‌های منحصر بفردی خواهد داد که تاکنون مقاومت آن را در اختیار نداشته است.

کدام کشور عربی از کشورهای پادشاهی و امارات و شیخ نشین‌ها بود که یک تفنگ یا فقط به فشنگ به مقاومت داد؟

همچنین وی درباره پاسخ سوریه به تجاوز اخیر اسرائیل گفت: پاسخ راهبردی دیگر سوریه باز کردن جبهه بلندی‌های جولان خواهد بود.

همه گروه‌های مقاومت کمک کنند تا سوریه را از دستان آمریکا نجات دهیم

نصرالله افزود: معرکه امروز سوریه، معرکه فلسطین و معرکه مسجد الاقصی است.

نصرالله: راهی جز آزادسازی سرزمین‌هایمان با مقاومت نداریم و همه گروه‌های مقاومت کمک کنند تا سوریه را از دستان آمریکا نجات دهیم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها