امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63257
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 210
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی احکام جداگانه‌ای از سوی وزیر آموزش و پرورش،«فریدون مصطفوی» به سمت مدیرکل آموزش و پرورش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی احکام جداگانه‌ای از سوی وزیر آموزش و پرورش،«فریدون مصطفوی» به سمت مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، «محمدحسین کفراشی» به سمت مشاور وزیر در امور ایثارگران و «جعفر کوچکی‌نژاد» به عنوان مشاور وزیر در امور توسعه، تجهیز و ساماندهی هنرستان‌ها منصوب شدند.

در حکم«فریدون مصطفوی» آمده است: امید است با توکل به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های رئیس جمهور و مشارکت و همکاری با معاونان، مشاوران، مدیران کل و کارشناسان ستادی در راه تحقق اهداف والای تعلیم و تربیت موفق و مؤید باشید.

گفتنی است، فریدون مصطفوی متولد 1339 و دارای فوق لیسانس مدیریت دولتی است، وی سابقه معاون پرورشی و 12سال مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان غربی را در کارنامه خود دارد.

در حکم «محمدحسین کفراشی» آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، با حفظ سمت (مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران)، به عنوان مشاور وزیر در امور ایثارگران منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است: با امید به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های رئیس جمهور و مشارکت و همکاری با معاونان، مشاوران و مدیران کل استان‌ها در راه تحقق اهداف والای تعلیم و تربیت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موفق و مؤید باشید.

در حکم «جعفر کوچکی‌نژاد» آمده است: توفیق جنابعالی را در انجام مسئولیت‌ها در راستای سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسئلت دارد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها