امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63258
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس‌، علی اصغر ناصر بخت در حاشیه جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جلسه امروز در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس‌، علی اصغر ناصر بخت در حاشیه جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جلسه امروز در راستای مصوبه هیات وزیران مربوط به  ارائه خدمات به مسافران نوروزی و گردشگران با حضور تمامی دستگاه‌های خدماتی شهرستان برگزار شد.

وی افزود: این که عنوان می‌شود تهران گردشگرپذیر نیست صحیح نمی‌باشد بلکه گزارشات ارائه شده حاکی از این است که تهران در ایام تعطیلات از عضوهای مهم گردشگری محسوب می‌شود.

ناصر‌بخت بیان داشت: در ایام تعطیلات نوروزی حدود 12 میلیون  گردشگر از تهران بازدید می‌کنند و 5 تا 7 پایگاه متمرکز نیز در موادی ورودی و خروجی تهران برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و هتل‌ها به مسافران مستقر هستند.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری تهران افزود: بر اساس هماهنگی‌‌های گرفته تورهای گردشگری نیم‌روزه و یک روزه در تهران ایجاد شده است تا منجر به این شود نوروز 93 برای شهروندان و مسافران نوروزی باطراوت و شادابتر باشد.

وی درباره ارائه کارت‌های نیم‌بها برای استفاده از سینماها و مراکز تفریحی  و حمل و نقل عمومی اظهار داشت: این بلیت‌ها در پنج تا هفت پایگاه متمرکز شهرداری‌ها و سازمان میراث فرهنگی ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز هتل‌های پنج ستاره شهرستان تهران با 45 درصد تخفیف ارائه می‌شود گفت: مطمئنا در ایام تعطیلات نوروزی افزایش قیمت نیز در حمل و نقل و سایر بخش‌ها نخواهیم داشت و با هرگونه افزایش قمیت در تسهیلات برخورد می‌کنیم.

وی درباره امنیت مردم در ایام نوروز اظهار داشت: با دستگاه‌های متولی مردم از جمله نیروهای انتظامی جلساتی برگزار شده است تا در ایام پیش رو هیچگونه معضل و مشکلی را برای تامین امنیت مردم نداشته باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار