امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6326
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، سید حسن نصرالله طی سخنانی به مناسبت بیست‌وپنجمین سالروز آغاز فعالیت رادیو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، سید حسن نصرالله طی سخنانی به مناسبت بیست‌وپنجمین سالروز آغاز فعالیت رادیو النور گفت: به همه کارکنان رادیو النور و همه کسانی که در آن فعالیت دارند و برخی‌ها نیز به مکان دیگری منتقل شده‌اند، درود می‌فرستم و جا دارد که سالروز درگذشت مرحوم «حسن القلا» که با رفتنش ما را غافلگیر کرد، گرامی بداریم از شما به خاطر پایداری، خستگی و تحمل خطرات و تولیدات، ابداع‌ها و پیام‌رسانی و قبل از هر چیز ایمان و اخلاصتان تشکر می‌کنم.

وی افزود: این رادیو کار خود را به عنوان بخشی از مسیر مقاومت با تجربه نوپا و جوان و با امید بزرگ به آینده و اعتماد به نفس و ایمان به این مسئله که ما قادریم در هر زمینه‌ای پیروز شویم، آغاز کرد و همانگونه که مقاومت با مجموعه کوچک آغاز شد، رادیو النور نیز با اتاق کوچک و امکانات اندک آغاز کرد و ابتدای کار ساده و بدون پیچیدگی بود.

نصرالله اظهار داشت: همانگونه که مقاومت میدانی توسعه یافت، رسانه‌های مقاومت نیز با همان جدیت، اخلاص و تولیدات توسعه پیدا کردند و رسانه‌های مقاومت هم‌پای عملیات میدانی بود و من دائما با این برادران در پناهگاه‌ها ملاقات می‌کردم و می‌دیدم که آنها همانند مجاهدین در خطوط مقدم برای مقاومت تلاش می‌کنند.

دبیرکل جنبش حزب‌الله تصریح کرد: رادیو النور تلاش‌های زیادی کرد تا به این موقعیت پیشرفته دست یافت و نقش آن شناخته شده و از آزادسازی سرزمین و ایفای نقش در سال 2000 گرفته تا جنگ جولای است و اکنون نیز باید تمام توان خود را برای پس از جنگ جولای و مابعد آن متمرکز کنند.

وی افزود: رادیو النور بخشی از رسانه‌های مقاومت و متعهد است و صداقت، امانتداری در گفتار و فکر و نیت و عمل و رفتار مشخصه آن است و این‌ها تعهدات قاطعانه است و اما در عرصه رقابت ما همواره می‌گوئیم که ما رسانه رقابتی نیستیم و به دنبال تبلیغات نیستیم اما احیانا بسیاری از اصحاب رسانه اقدام به دروغ‌پراکنی و تغییر واقعیت‌ها و تحریف آن می‌کنند اما ما اهل صداقت هستیم و باید صادق باشیم و وظیفه رسانه‌ها نیز این است که حوادث را منتقل کنند نه اینکه حوادث را خود ساخته و جعل نمایند همچنانکه ما به این برادران می‌گوئیم که برخی اخبار صادقانه ممکن است خدمت به دشمن باشد و ضروری نیست که همه حوادث را انتقال دهیم اما لازم نیست جعل کنیم و افترا ببندیم.

نصرالله تاکید کرد: حتی در جنگ روانی نیز صداقت در تجربه و خبر نقطه قوت در هر جنگ روانی ما با دشمن است، جنگ روانی که مقاومت در کنار عملیات میدانی انجام می‌دهد، مبتنی بر صداقت است اما کسانی که می‌ترسانند و اخبار ساختگی تولید می‌کنند و دشمن نیز کشف می‌کند که اینها ساختگی است در آن صورت جنگ روانی تنها در حد کلام است و تاثیری نخواهد داشت.

وی همچنین گفت: خطرناک‌ترین مشکلی که بسیاری از رسانه‌ها در جهان و جهان عربی و بسیاری از رسانه‌های نوشتاری، دیداری و غیره با آن مواجه هستند، عدم صداقت، گمراه‌کردن و دورغ‌پراکنی و کذب در سیاست و روابط و اخبار و غیره است و من گمان نمی‌کنم که آنچه اکنون در جهان رخ می‌دهد، در تاریخ بشریت اتفاق افتاده باشد.
ادامه دارد...
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار