امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63267
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نعمت‌الله ترکی در کارگروه اقتصادی که امروز با حضور بخش خصوصی و جمعی از فرمانداران استان تهران برگزار شد در جمع ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نعمت‌الله ترکی در کارگروه اقتصادی که امروز با حضور بخش خصوصی و جمعی از فرمانداران استان تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 25 درصد واحدهای صنعتی کشور و 17 هزار واحد صنعتی در استان تهران فعالیت می‌کنند که نسبت به سایر استانهای کشور اقدامات مطلوب‌تری داشته‌اند.

وی ادامه داد: در جلسه امروز بهبود فضای کسب و کار، برقراری شورای گفت‌وگو با بخش خصوصی، ایجاد کارآفرینی و اشتغال و افزایش تولید در بخش‌های صنعتی در کشاورزی مطرح کرده‌ایم.

ترکی بیان داشت: در این جلسه مقرر شد سرمایه‌گذاران در بخش خصوصی در توسعه مترو و سرمایه‌گذاری در این بخش در بعضی از شهرستان‌ها از جمله اسلامشهر، شهریار، دماوند و پاک‌دشت اقدام کنند.

معاون برنامه‌ریزی استان تهران گفت: در این جلسه سرمایه‌گذار خارجی از کشور چین نیز حضور داشت که قرار شده است در بخش کشاورزی، صنعت، معدن، تجارت و مبلمان شهری اقداماتی انجام دهند.

وی گفت: در سال 92، 13 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی داشته‌ایم که این رقم با توجه به تحریم‌ها برآورد شده و در آینده می‌توان چشم‌انداز روشن‌تری در این بخش داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها