امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63272
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی ظهر امروز در نشست تخصصی مبانی فقهی حقوقی کالا و ارز که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی ظهر امروز در نشست تخصصی مبانی فقهی حقوقی کالا و ارز که در اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: موضوعی که در منظر آن هستیم مبانی فقهی و حقوقی قاچاق کالا و ارز است که چون از راه غیرقانونی کسب می‌شود از لحاظ شرعی مشکل دارد.

وی بیان داشت: قاچاق باعث از بین رفتن اقتصاد جامعه می‌شود و در بحث سوخت نیز که بحث پر اهمیتی است سالانه میلیون‌ها لیتر سوخت از کشور خارج شده که در واقع پول بیت‌المال و مردم این سرزمین از کشور خارج‌ می‌شود.

خاموشی ادامه داد: متاسفانه هر چه رهبری تاکید می‌کنند که از  اقتصاد تک محصولی خارج شویم نظام سلطه نمی‌گذارد و برای مقابله با ان محاصره اقتصادی را ایجاد کردند و مقام معظم رهبری هم در مقابل ان به درستی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را ابلاغ کردند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: همه باید دست در دست هم دهیم تا با سلول سرطانی قاچاق مبارزه کنیم که در این صورت اقتصاد ما به پیشرفت بیشتری خواهد رسید.

انتهای پیام/2202/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها