امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63276
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 78
مراد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ماموران انتظامی استان زنجان در طول سال برنامه‌های مختلفی در سطح استان زنجان برگزار ...

مراد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ماموران انتظامی استان زنجان در طول سال برنامه‌های مختلفی در سطح استان زنجان برگزار می‌کنند.

وی تصریح کرد: در راستای پیشگیری از بروز خطرهای احتمالی مواد محترقه و منفجره با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال طرح تشدید برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه در دستور کار ماموران قرار گرفته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان بیان داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در راستای مبارزه با تهیه و توزیع انواع مواد محترقه موفق شدند در بازدید از یک واحد صنفی 113 هزار و 641 عدد انواع محترقه غیرمجاز کشف کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه به استناد قانون مجازات اسلامی هرگونه قاچاق، خرید، فروش و... مواد منفجره و محترقه به طور غیرمجاز جرم محسوب می‌شود، متذکر شد: مرتکب این امر به مجازات مندرج در قانون محکوم می‌شود.

جعفری با تاکید بر اینکه پلیس مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست، اذعان داشت: والدین حرکات و رفتار فرزندان خود را کنترل و آنها را در استفاده از اینگونه مواد پرخطر آگاه سازند تا شاهد بروز حوادث تلخ در روزهای پایانی سال نباشیم.
انتهای پیام/73008/خ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها