امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63277
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان، سید محمد مولوی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش آبادان که با حضور همه اعضا در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان، سید محمد مولوی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش آبادان که با حضور همه اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد در سخنانی اظهار کرد: خوشبختانه شورای آموزش و پرورش در آبادان در سال جاری عملکرد مناسبی را داشته است.

وی افزود: تا پیش از این جلسه اعضای شورا 11 بار گرد هم آمده بودند و 139 مصوبه را به تصویب رسانده بودند.

رئیس آموزش و پرورش آبادان ادامه داد: از این تعداد 119 مصوبه به مرحله اجرا رسیده و در مجموع 86 درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش در سال 92 عملیاتی شده است.

مولوی تصریح‌کرد: 12 درصد این مصوبات آموزشی، 32 درصد پرورشی، 15 درصد اداری و مالی، 8 درصد عمرانی، 19 درصد رفاهی و خدماتی و 14 درصد نیز سایر بوده است.

وی اضافه کرد: در این بین شهرداری آبادان  با 27 مصوبه بیشترین تعداد مصوبات شورا را در سال 92 به خود اختصاص داده است و پالایشگاه آبادان با 15 و منطقه آزاد اروند با 10 مصوبه در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

رئیس آموزش و پرورش آبادان خاطرنشان‌کرد: شورای آموزش و پرورش آبادان در سال‌های گذشته همواره جزو شوراهای برتر استان بوده است و امسال نیز پیش‌بینی می‌شود که همین روال ادامه داشته باشد.

مولوی افزود: البته کمک و همراهی همه مسئولان ادارات و اعضا در کسب این جایگاه از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی ادامه داد: سند راهبردی برنامه هرساله آموزش و پرورش است که هر سال تدوین و به فرمانداری ارائه می‌شود که شامل سرفصل‌های مختلفی در حوزه آموزش و پرورش است.

رئیس آموزش و پرورش آبادان در پایان از همکاری و تلاش همه ادارات و اعضای شورای آموزش و پرورش این شهرستان قدردانی کرد.
انتهای پیام/72008/س30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها