امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63280
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سیدعلاءالدین ظهوریان، دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات گفت: ضرب الاجل 3ماهه هیئت نظارت بر مطبوعات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سیدعلاءالدین ظهوریان، دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات گفت: ضرب الاجل 3ماهه هیئت نظارت بر مطبوعات پایان دی ماه به اتمام رسید و از آنجا که پرونده تعدادی از پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی در نوبت طرح قرار داشت، این زمان عملا تمدید شد اما ظرف روزهای آینده اقدام قانونی صورت می‌گیرد.

دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات افزود: از آنجاکه پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی تحت پوشش قانون مطبوعات قرار دارند، فعالیت بدون مجوز از هیئت نظارت بر مطبوعات، تخلف محسوب می‌شود و حکم آنها شبیه نشریاتی است که بدون مجوز منتشر می‌شوند.

وی ادامه داد:  فهرست پایگاه‌ها و سایت‌های خبری دارای مجوز هماند نشریات و خبرگزاری‌ها روی سایت معاونت امور مطبوعاتی قرار دارد و همه این فهرست‌ها هر هفته بلافاصله پس از جلسه هیئت نظارت بر مطبوعات بهنگام می‌شود. همچنین تغییراتی نظیر تغییر در گستره توزیع، دوره انتشار و سایر مواردی که حسب درخواست نشریات و موافقت هیئت نظارت بر مطبوعات انجام می‌شود، در سایت معاونت به روز خواهد شد.
انتهای پیام/
   
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها