امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۲۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63292
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد حسین پورزرندی در هفتمین جشن بزرگ خوش‌حسابی پرداخت کنندگان عوارض نوسازی، کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند که ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد حسین پورزرندی در هفتمین جشن بزرگ خوش‌حسابی پرداخت کنندگان عوارض نوسازی، کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند که با حضور مدیران مناطق و الهه راستگو عضو شورای اسلامی شهر تهران در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد، اظهار داشت:  اداره ابرشهری مثل شهر تهران هزینه سنگینی را در بردارد و به خصوص اینکه تهران پایتخت ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: در 8 سال گذشته مدیریت قالیباف شهردار تهران کارهای بزرگی در تهران انجام شده است که حقیقتا شهروندان به این گونه اقدامات می‌بالند.

پورزندی خاطرنشان کرد:‌ امروزه ملاحظه می‌کنید سرانه فضای سبز نزدیک به حد استاندارد شده است و کارهای خوبی در بخش حمل و نقل عمومی، اتوبوس، بی‌آر‌‌تی، خدمات زیربنایی و زیرساختی، مترو، توسعه تونل‌ها و بزرگراه‌ها شده است.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران تاکید کرد:‌ اگر بخواهیم مقایسه‌ای از عملکرد 8 ساله مدیریت شهری در دوران قالیباف انجام دهیم اقدامات انجام شده در این دوره قابل مقایسه با صد سال بلدیه، در تهران است.

وی افزود: امروزه برای نگهداشت شهر و هزینه‌های جاری آن هزینه‌های زیادی می‌شود و در واقع بخش کوچکی از این هزینه‌ها آن هم در بخش حمل و نقل عمومی توسط دولت داده می‌شود.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران گفت: سالانه 3 هزار میلیارد بابت نگهداشت و هزینه شهر هزینه می‌شود.

پورزندی ادامه داد: کل هزینه‌های بهای خدمات شهری توسط شهروندان تامین می‌شود و شهرداری مفتخر است که شهروندان عوارض خود را به موقع پرداخت می‌کنند و در واقع به مدیریت شهری کمک می‌کنند.

وی اضافه کرد: بالغ بر 40 الی 50 درصد از عزیزان و شهروندان عوارض خود را به موقع پرداخت می‌کنند و بقیه عوارض تجمیع می‌شوند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران گفت: اگر امروز می‌بینید شهر تمیز و پاکیزه است و این افتخار نصیب بنده و همکارانم شده است که بتوانیم شهری را در خور شهروندان تهرانی داشته باشیم.

پورزندی با اشاره به اینکه هم اکنون درآمدها و هزینه‌های شهرداری کاملاً شفاف و روشن است، گفت: ما درآمدها و هزینه‌ها را در سایت شهرداری نشان می‌دهیم ضمن اینکه هر 6 ماه گزارشی در اختیار اعضای شورای شهر قرار می‌گیرد.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران در پایان گفت: تمام حساب و کتاب‌های شهرداری تا سال 91 به پایان رسیده است و در اختیار شورای شهر قرار گرفته است و ما سعی می‌کنیم ریال به ریال پول شهروندان را به موقع هزینه کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار