امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63293
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا زالی، رئیس سازمان نظام پزشکی در مراسم افتتاح نخستین هتل بیمارستان کشور گفت: توریسم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا زالی، رئیس سازمان نظام پزشکی در مراسم افتتاح نخستین هتل بیمارستان کشور گفت: توریسم درمانی یکی از منابع درآمدی برای بخش سلامت است و ایران توانایی و شایستگی این را دارد که پیشقراول خدمات توریسم درمانی در منطقه باشد و کشور ما در کنار تنوع اقلیمی و آب و هوایی که برای گردشگران دارد به علت کیفیت بالای خدمات پزشکی می تواند یکی از قطبهای توریسم درمانی باشد.
زالی ادامه داد: درآمد حاصل از توریست درمانی 3 برابر توریسم معمولی است. باید تلاش کنیم که تا سال 1404 حدود 20 میلیون گردشگر سلامت جذب کنیم و سالانه 18 میلیون دلار از این محل ثروت وارد کشور کنیم اما هم اکنون سالانه حدود 400 تا 500 هزار توریست درمانی وارد کشور می شود که باید افزایش یابد.
رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: برای رسیدن به این هدف باید در کنار ارتقای کیفیت خدمات درمانی خدمات اقامتی نیز برای گردشگران سلامت در کشور فراهم شود و ایجاد مراکزی مانند این هتل بیمارستان می تواند زمینه گسترش این خدمات را فراهم کند.
هتل بیمارستان گاندی در 32 هزار مترمربع در 17 طبقه بیمارستانی و 21 طبقه هتل احداث شده و دارای 100 تخت بستری، 40 تخت بخش‌های ویژه، 17 اتاق عمل و 90 سوئیت اقامتی برای اسکان بیماران یا همراهان آنها است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها