امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6332
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از سوریه، یگان‌های ارتش سوریه حلقه محاصره نیروهای باقیمانده از گروه های مسلح را در منطقه الغوطه الشرقیه در ریف دمشق ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از سوریه، یگان‌های ارتش سوریه حلقه محاصره نیروهای باقیمانده از گروه های مسلح را در منطقه الغوطه الشرقیه در ریف دمشق تنگ‌تر کرده‌اند.

با تنگ شدن حلقه محاصره این تروریست ها ذخایر سلاح و مهمات جنگی آنها به پایان رسیده است.

یک منبع نظامی از منطقه الغوطه الشرقیه گزارش داد: تروریست ها در الغوطه الشرقیه قدرت حرکت را از دست داده اند و در برهه اخیر کاملا از هر گونه عملیات تهاجمی دست برداشته اند.

تروریست های منطقه دوما و حرستا در الغوطه الشرقیه از دو ماه پیش هیچ حمله ای را اجرا نکرده اند و هر آنچه که انجام می دهد تلاش برای دفاع در برابر ضربات محکمی است که از سوی ارتش سوریه بر آنها وارد می شود.

منبع نظامی سوریه گفت: عملیات نظامی کنونی ارتش سوریه بر فرسایش تروریست ها پس از محاصره آنها است زیرا هیچ راه فراری ندارند و می دانند که ارتش از همه جزئیات مخفیگاه های آنان باخبر است و هر روز نیز این مخفیگاه ها نابود می شوند تا جایی که در برابر عملیات نظامی بزرگ سوریه هیچ مقاومتی برای آنان باقی نمی ماند.

این منبع گفت: نبرد دمشق بزرگ که گروه های مسلح این نام را بر روی آن گذاشته اند و شکست خورد پایان نزدیک عملیات نظامی در الغوطه را به تروریست ها هشدار داد زیرا ارتش تونس تعداد این تروریست ها و مخفیگاه های آنان را شناسایی کرده است و دلیل اینکه تاکنون وارد این مناطق نشده است تضمین باقی نماینده یک فرد مسلحی در مخفیگاه ها است.

منطقه جوبر در ریف دمشق که روزانه از سوی ارتش سوریه هدف حملات محکمی قرار داد منطقه ای است که تعداد زیادی عناصر مسلح به خصوص اتباع خارجی در آنجا هستند اما با توجه به اینکه بسیاری از ریشه های تامین سلاح آنان خشکانده شده است عملیات برای سرکوب نهایی آنان نزدیک است و به احتمال زیاد تا 10 روز دیگر کاملا سرکوب می شوند و ممکن است تعدادی از آنان به حرستا و دوما فرار کنند اما بسیاری کشته و یا دستگیر خواهند شد.

این منبع گفت: سرکوب نهایی تروریست ها در الغوطه نزدیک است و صبر ارتش سوریه تاکنون به دلیل ملاحظاتی بوده که در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار