امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63323
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، کمیسیون اروپا اعلام کرد که آمادگی دارد تا به محض روی کار  آمدن دولت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، کمیسیون اروپا اعلام کرد که آمادگی دارد تا به محض روی کار  آمدن دولت جدید در این کشور، روابط تجاری را برقرار کند  و به نظر می‌رسد که امضای چنین قراردادی مورد تمایل 2 طرف است.

«کارل  دی‌گوچت»  نماینده  بازرگانی  اتحادیه اروپا در این مورد به شبکه خبری «اسکای‌نیوز» گفت: «من فکر می‌کنم که اوکراینی‌ها  قصد دارند تا توافق  تجارت آزاد را امضا کنند. من نمی‌دانم چه زمانی، اما ما نخست نیاز مند  تصمیمی دموکراتیک در این زمینه هستیم که باید در شرایط  ثبات اتخاذ شود.»

امروز همچنین «اولی رن» نماینده اقتصاد و امور مالی اتحادیه اروپا  اعلام کرد که  این اتحادیه  آمادگی دارد تا  به اوکراین کمک کند.

بحران در اوکراین از سه ماه قبل و در پی خودداری دولت این کشور از امضای پیمان آزاد تجاری با اتحادیه اروپا به دلیل مشروط شدن این طرح به آزادی تیموشنکو آغاز شد. معترضان حامی اتحادیه اروپا، در این مدت با حضور مداوم در میدان استقلال کی‌یف، تلاش کردند با حمایت غرب دولت را به عقب‌نشینی وادار کنند.

انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار