امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63332
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «زیاد جرغون»، از اعضای دفتر سیاسی جبهه دمکراتیک برای آزاد فلسطین تاکید کرد که ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «زیاد جرغون»، از اعضای دفتر سیاسی جبهه دمکراتیک برای آزاد فلسطین تاکید کرد که تفنگ‌های «گردان‌های مقاومت ملی»، شاخه نظامی جبهه دمکراتیک همچنان به سمت اشغالگری اسرائیلی تا تحقق رویاهای مردم فلسطین در بازگشت و آزادی و استقلال نشانه گرفته شده است.

جرغون این سخنان را در جریان رژه نظامی که گردان‌های مقاومت ملی امروز یک‌شنبه به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد تاسیس جبهه دمکراتیک برای آزاد فلسطین در استان رفح در جنوب نوار غزه برگزار شد، ایراد کرد.

گردان‌های مقاومت ملی تمام رزمندگان خود را برای شرکت در این رژه نظامی فراخوانده بود که با مشارکت رهبران سیاسی و نظامی این جبهه همراه بود.

جرغون بار دیگر در سخنان خود عهد و میثاق خود با تمام شهدا و اسرای فلسطینی که جان خود را در راه مقاومت فدا کردند، تجدید کرد و از دو جنبش حماس و فتح خواست به اختلافات خود پایان دهند و به وحدت ملی روی بیاورند.

صدها نفر از هواداران و اعضای جبهه دمکراتیک در مراسمی که به مناسب چهل و پنجمین سالگرد تاسیس این جبهه در شهر خان یونس در جنوب نوار غزه برگزار شده بود، شرکت کردند.

از سوی دیگر «صالح الناصر»، دیگر عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی نیز در سخنانی خواستار توقف مذاکرات سازش و عدم تمدید آن تا سال 2015 شد و طرح وزیر خارجه جان کری برای مذاکرات سازش را رد کرد.

الناصر نسبت به ادامه مذاکرات براساس توافق جان کری و به خصوص در قضیه آوارگان فلسطینی را رد کرد و نسبت به تعامل با چنین طرح‌هایی هشدار داد که حق بازگشت فلسطینیان را نادیده می‌گیرند.

وی خواستار آن شد که تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه کاملا جدی گرفته و در این راه اتاق عملیات مشترکی برای رویارویی با هرگونه احتمال تجاوز رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه تشکیل شود.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها