امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6335
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته‌نامه فلسطینی‌ المنار نوشت که «محمود الزهار» از مواضع هیئت عربی به ریاست شیخ «حمد بن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته‌نامه فلسطینی‌ المنار نوشت که «محمود الزهار» از مواضع هیئت عربی به ریاست شیخ «حمد بن جاسم» وزیر خارجه قطر که اخیرا به واشنگتن سفر کرده و در دیدار با وزیر خارجه آمریکا موافقت با مبادله زمین با رژیم صهیونیستی را اعلام کردند، به شدت انتقاد کرد.

الزهار طی سخنانی در مراسمی که به مناسبت شصت‌وپنجمین سالروز فاجعه اشغال فلسطین توسط شورای دانشجویان اسلامی برگزار شد، خطاب به حمد بن جاسم گفت: امروز می‌شنویم که هیئت عربی در سفر به آمریکا، امتیازهای مجانی و بخشش‌هایی به کسانی که مستحق آن نیستند، اعطا می‌کند اما ما به آنها می‌گوئیم که اگر این راه و شیوه شماست پس دست از قضیه فلسطین بردارید و ما برای این قضیه سزاوارتریم و آماده جانفشانی در راه آن هستیم و پیروز هم خواهیم شد.

وی افزود: ما زمینمان را با زمین خودمان مبادله نمی‌کنیم، اراضی اشغالی سال 1948 زمین ماست و بخشی از این اراضی را با اراضی اشغالی سال 1967 مبادله نمی‌کنیم؛ همه سرزمین فلسطین از آن فلسطینیان است و تنها صاحبان این سرزمین در آن ساکن خواهند شد و این سرزمین ثابت است و تغییر نخواهد کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها