امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63379
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، در جلسه شورای عالی خانه هنرمندان ایران که صبح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، در جلسه شورای عالی خانه هنرمندان ایران که صبح یکشنبه 4 اسفند در تالار استاد امیرخانی برگزار شد، نمایندگان دوازده صنف هنری، هیات رئیسه شورای عالی و مدیرعامل خانه هنرمندان ایران را انتخاب کردند.

در این جلسه که با حضور نمایندگان انجمن‌های دوازده گانه هنری شامل خانه‌ تئاتر، خانه‌ موسیقی، خانه‌ ‌سینما، انجمن نقاشان ایران، انجمن طراحان گرافیک ایران، انجمن مجسمه سازان ایران، انجمن خوشنویسان ایران، انجمن شاعران ایران، انجمن عکاسان ایران، انجمن تصویرگران ایران، انجمن هنرمندان سفال و سرامیک، جامعه‌ مهندسان معمار ایران و سیدمحمد هادی ایازی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد، محمد سریر به عنوان رئیس شورای عالی، عزت‌الله انتظامی به عنوان نایب رئیس شورای عالی، طاهر شیخ الحکما به عنوان خزانه‌دار و فاطمه راکعی به عنوان دبیر شورای عالی خانه هنرمندان ایران انتخاب شدند.

همچنین در این جلسه پس از بحث و بررسی، حاضران به اتفاق آرا مجید سرسنگی را در سمت مدیرعامل خانه هنرمندان ایران ابقا کردند.

پیش از این استاد غلامحسین امیرخانی ریاست شورای عالی خانه هنرمندان ایران را بر عهده داشت که در این دوره به علت مشاغل هنری و سفرهای مربوط به جشنواره‌های خوشنویسی از سمت خود کناره‌گیری کرد. این استاد برجسته خوشنویسی کشور بیش از یک دهه ریاست شورای عالی خانه هنرمندان ایران را بر عهده داشت. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها