امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63408
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۱
تعداد بازدید: 94
نجفعلی میرزایی مدیرعامل خبرگزاری کتاب(ایبنا) در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون عزل احمد ...

نجفعلی میرزایی مدیرعامل خبرگزاری کتاب(ایبنا) در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون عزل احمد علمشاهی از سردبیری ایبنا اظهار داشت: تاکنون حکمی جهت برکناری و عزل آقای علمشاهی ابلاغ نشده است اما اینکه طی روزهای آتی این اتفاق رخ دهد، قابل پیش‌بینی نیست.

وی در پاسخ به سؤال فارس پیرامون اینکه با توجه به مشکلات پیش‌رو این برکناری قویاً قابل پیش‌بینی است، توضیح داد: با توجه به مشکلات نمی‌توان پیش‌بینی کرد چرا که برخی مشکلات مانند زخم هستند و گاهی به طول می‌انجامند، مشکلات ساختاری و بنیادی وجود دارد و نیازمند تحول، بهبود و اصلاح ساختاری همچنین برنامه و منابع انسانی هستیم و این امر مهم تلقی می‌شود.

وی در پایان خبر برکناری احمد علمشاهی را تکذیب کرد و گفت: تا این لحظه آقای علمشاهی برکنار نشده است.

طبق اخبار واصله این روزها فشارهای متعددی بر احمد علمشاهی وارد می‌شود تا از سمت خود به عنوان سردبیر این خبرگزاری استعفا دهد، گرچه مشکلات موجود چنین موضوعی را منتفی نمی‌داند و احتمالاً طی روزهای آتی تغییراتی را در این خبرگزاری شاهد خواهیم بود.

علمشاهی کم‌تر از دو ماه پیش به عنوان سردبیر خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) معرفی شد.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها