امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63431
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۴
تعداد بازدید: 175
این نرم افزار Wise Care 365 Pro به شما کمک می‌کند ریجستری ویندوز رایانه تان را بهینه‌سازی کنید، این کار سبب افزایش سرعت رایانه شما به صورت ...

این نرم افزار Wise Care 365 Pro به شما کمک می‌کند ریجستری ویندوز رایانه تان را بهینه‌سازی کنید، این کار سبب افزایش سرعت رایانه شما به صورت محسوسی می‌شود.

مهم ترین اصل و ویژگی یک ویندوز خوب سرعت مناسب آن است. اما گاهی مشاهده می شود که بعد از گذشت مدتی از تعویض ویندوز سرعت رایانه به صورت ناگهانی کاهش می یابد و دیگر عملکرد سابق را ندارد. این برنامه Wise Care 365 Pro به شما کمک می کند تا سرعت و عملکرد ویندوز رایانه را بهبود بخشید. برنامه با بررسی و بر طرف کردن خطاهای ریجستری، هارد دیسک و بخش های مختلف ویندوز سرعت رایانه را افزایش می دهد. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: امکان خاموش کردن اتوماتیک رایانه، قابلیت مخفی سازی فایل ها و پوشه های مورد نظر شما، بازیابی فایل های از بین رفته و ... اشاره کرد. در ضمن این برنامه می تواند از حریم شخصی شما نیز مراقبت کند و ردپای فعالیت های شما را در رایانه از بین ببرد. کار با این نرم افزار بسیار آسان است و می توانید فقط با یک کلیک سیستم را بهینه سازی کنید.


ورژن: Wise Care 365 Pro 2.95.240
حجم نرم افزار: 8.2 مگابایت

 

برچسب ها:
آخرین اخبار