امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63433
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۵
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، مراسم تودیع اسحاق صلاحی رئیس سابق کتابخانه ملی و معارفه سیدرضا صالحی‌امیری رئیس سازمان اسناد ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، مراسم تودیع اسحاق صلاحی رئیس سابق کتابخانه ملی و معارفه سیدرضا صالحی‌امیری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران دقایقی پیش با حضور علی‌اکبر تقی‌پور معاون کتابخانه ملی، یاسر هاشمی رفسنجانی، حجت‌الاسلام یونسی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در سالن همایش‌های شریعت‌زاده کتابخانه ملی برگزار شد.

در این مراسم، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در این مراسم، بیان داشت: امروز تجلیل از یک مدیر شایسته و استقبال از مدیر شایسته‌ای دیگر است.

وی اضافه کرد: در این مجال اندک جز اعلام آمادگی برای رویکرد تدبیر و امید در جهت بسترسازی فرهنگی، سخن دیگری نخواهم گفت.

نوبخت ادامه داد: صالحی امیری بداند به تأسی از همان نگاه رئیس‌جمهور و هیئت وزیران برای فراهم کردن رشد و تعالی بیش از پیش فرهنگ اصیل ایرانی که بخشی از اسناد آن در این سازمان گرد آمده و کتاب‌های نفیسی که از مفاخرها است اینجا نگهداری می‌شود، بنده به عنوان یک خدمتگزار کوچک از دولت بزرگ به شما اطمینان می‌دهم که هر چند خزانه در مضیقه است، اما تا آنجایی که بتوانیم تا پایان سال جاری مالی و قبل از سال آتی نسبت به بودجه کتابخانه ملی توجهاتی خواهیم داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها