امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63439
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۵
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار موسی امیری جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در حاشیه افتتاح مرکز نقل ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار موسی امیری جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در حاشیه افتتاح مرکز نقل و انتقال و تعویض پلاک الغدیر تهران در جمع خبرنگاران از نظارت کامل بر ناوگان حمل و نقل عمومی در نوروز 93 خبر داد.

وی گفت: بازرسان ما در تمامی ترمینال‌های مسافربری سراسر کشور مستقر شده و اتوبوس‌های مسافربری را هنگام خروج از ترمینال از لحاظ معاینه فنی و ایمنی چک می‌کند.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همچنین از حضور بازرسان نامحسوس راهور در اتوبوس‌های مسافربری به عنوان مسافر خبر داد و گفت: این عوامل موظف هستند تا تخلفات راننده را به پلیس گزارش کنند ضمن اینکه سامانه نظارت مردمی نیز به زودی راه‌اندازی شده و مردم می‌توانند تخلفات راننده را گزارش کنند.

وی در مورد شماره‌گذاری خودرو اسکانیا گفت: کماکان شماره‌گذاری یک مدل از اتوبوس اسکانیا متوقف است و پلیس در بحث معاینه فنی نظارت بیشتری بر اتوبوس‌های اسکانیایی را دارد که اکنون در جاده‌های کشور در حال تعدد هستند.

سردار امیری در مورد اختلافات راهنمایی و رانندگی و دفاتر اسناد رسمی گفت: از نظر ما تفاوتی‌ نمی‌کند که سند خودرو از طریق راهنمایی و رانندگی صادر شود و یا دفاتر اسناد رسمی اما سوال ما این است که اگر ثبت سند در دفاتر اسناد رسمی الزامی است چرا خودروهایی که برای اولین بار شماره‌گذاری می شوند سندشان در دفاتر اسناد رسمی ثبت نمی‌شود.

وی در پایان به شماره‌گذاری دو میلیون و 850 هزار دستگاه خودرو طی 11 ماه ابتدایی سال جاری در کشور اشاره کرد و گفت: خرید و فروش خودروهای دسته دوم طی این مدت 6 درصد افزایش داشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها