امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63455
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۵
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آتش سوختن 44 هموطن موجب شد تا اتوبوس اسکانیا و چرایی علت آتش سوزی بر سر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آتش سوختن 44 هموطن موجب شد تا اتوبوس اسکانیا و چرایی علت آتش سوزی بر سر زبان‌ها بیفتد.

همه مردم در کوچه و بازار در مورد این اتوبوس و آتش گرفتن آن صحبت کردند. قلم‌ها به کار افتاد و خبرنگاران مسئولین را آرام نگذاشتند تا زمانیکه پلیس علت حادثه را نقص فنی اتوبوس اسکانیا اعلام کرد.

تکرار حوادث مشابه برای این خودرو و در آتش سوختن مسافران دیگر جایی برای دفاع از این خودروساز برای مسئولان باقی نگذاشت و همه دست به دست هم دادند تا جلوی شماره گذاری این نوع اتوبوس در کشور گرفته شود.

پلیس راهنمایی و رانندگی که خود را مسئول حفظ جان مردم می‌داند ابتدا مهلتی 3 ماهه به شرکت عقاب افشان داد تا نواقص موجود بر طرف شود اما پس از آن که این خودروساز در جهت رفع نواقص اقدامی نکرد، پلیس به ناچار در تاریخ دوم بهمن ماه جلوی شماره گذاری این خودرو را گرفت.

با انتشار گزارش سازمان استاندارد در مورد اتوبوس اسکانیا مشخص شد که این خودرو بدون اینکه نمره استاندارد را در 19 بخش کسب کند، مجوز شماره‌گذاری از این سازمان دریافت کرده است.

سازمان استاندارد برای شماره گذاری یک خودرو 51 استاندارد را لحاظ کرده که خودروها برای کسب مجوز بایستی در این 51 مورد نمره قبولی دریافت کنند.

متاسفانه در جریان بررسی‌های ابتدایی اتوبوس اسکانیا مشخص شد که این خودرو در 19 مورد سیستم برفک زدا و مه زدا، سیستم برف پاکن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها