امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63460
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۵۵
تعداد بازدید: 52
بهنام بلوریان، نفر دوم نمایندگی ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

بهنام بلوریان، نفر دوم نمایندگی ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه بر اساس برنامه کاری آژانس ، گزارش مدیرکل 10روز تا یک هفته پیش از برگزاری نشست فصلی شورای حکام آماده و برای مطالعه در اختیار کشورهای عضو قرار گرفته و قرار است که در این نشست مباحث ایران و پیشرفت های مذاکرات تخصصی اش با آژانس بین المللی انرژی اتمی مطرح گردد.

یوکیا آمانو در گزارش اخیر خود به اعضای شورای حکام با بیان اینکه ایران در چارچوب زمانی سه ماهه، شش اقدام عملی که در مورد آنها با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توافق شده بود انجام داده است گفت: عدم انحراف در مواد و تاسیسات هسته‌ای اعلام شده ایران از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی مورد تایید قرار گرفته است.

نشست آینده شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از سوم تا هفتم مارس (12 تا 16 اسفند) در مقر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برگزار می‌شود.

همچنین در حاشیه نشست شورای حکام که 12 تا 16 اسفند برگزار می‌شود، نشست کارشناسی ایران و 5+1 هم برگزار می‌شود که دستور کار این جلسه مباحث مربوط به غنی سازی، تحریم‌ها و همکاری‌های فنی هسته‌ای خواهد بود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها