امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63510
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی مراسمی درمانگاه یگان آماد و پشتیبانی قرارگاه با حضور امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی مراسمی درمانگاه یگان آماد و پشتیبانی قرارگاه با حضور امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) افتتاح شد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در حاشیه این مراسم گفت: با عنایت به اینکه در کشور جمهوری اسلامی ایران مسئولیت فرماندهی کل قوا بر عهده یک مجتهد جامع الشرایط است ما دو نوع تکلیف بر دوش داریم، یکی تکلیف شرعی و دیگری تکلیف قانونی. وجه شرعی آن بخاطر مرجعیت حضرت آقاست و وجه قانونی آن به خاطر فرمانده کل قوا بودن ایشان است، بنابراین در اجرای دستورات معظم له تخلف و تأخیر هرگز جایز نیست.

وی در ادامه افزود: جای بسی افتخار و مباهات است که در خانواده‌های ما این روحیۀ معنوی اطاعت از ولی در کودکی توسط پدران و مادران به فرزندان خود آموخته می شود.

اسماعیلی همچنین با اشاره به تحریم ها و تورم اقتصادی و شرایط کنونی جامعه اظهار داشت: ما باید با تدابیر مسئولین و فرماندهان و رعایت اصول صرفه جویی در راستای رسیدن به اقتصادی مقاومتی قدم برداریم و ما با استقلال به دست آمده امروز کشور و عدم وابستگی به بیگانگان ثابت کرده ایم که می توانیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود با ابراز رضایت از مجموعه‌های معاونت آماد و پشتیبانی و فرماندهی آماد و پشتیبانی قرارگاه، همه مسئولین و کارکنان را به همدلی و وحدت توصیه کرد و افزود: با روحیه همفکری و همدلی روز به روز در شکوفایی و رشد قرارگاه نوپای پدافند هوایی سهیم باشیم و با این روحیه می توانیم به نقطه مطلوب یعنی رضایتمندی فرماندهی معظم کل قوا دست یابیم.

امیر اسماعیلی همچنین با حضور در این درمانگاه تازه تاسیس از بخش‌های مختلف درمانگاه بازدید و با کارکنان درمانگاه دیدار و گفتگو کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار