امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63513
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین دهقان وزیر دفاع در سومین جشنواره تحقیقات صنعتی نیروهای مسلح گفت: با تکیه بر ایمان، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین دهقان وزیر دفاع در سومین جشنواره تحقیقات صنعتی نیروهای مسلح گفت: با تکیه بر ایمان، توکل و به ویژه رهبری هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب به رغم همه محدودیت ها و فشارها امروز توانستیم به فناوری‌های نوین نظامی در یک بازه زمانی کوتاه دست یابیم.

وی افزود: با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و آگاهی ملت ایران از رفتار نظام سلطه، مسیر خودکفایی و بارورسازی توانمندی های درونی را برای ایجاد وضعیتی با ثبات و امن فراهم کرده ایم.

وی اظهار داشت: امروز با بهره مندی از تجارب دوران دفاع مقدس فضای ذهنی بسیار ایجابی در حوزه مدیریت نیروهای مسلح وجود دارد و اگر محدودیت ها نبود شاید به این شکوفایی نمی رسیدیم.

وزیر دفاع افزود: بدون رصد، پایش و تحلیل درست از تحولات محیطی که منجر به ایجاد تهدیداتی علیه یک نظام سیاسی می‌شود، نمی شود در صحنه های نبرد موفق بود.

دهقان گفت: عنصر تهدید کننده تلاش می کند همواره در یک وضعیت بالاتر و برتر قرار گیرد.

وزیر دفاع افزود: یکی از دستاوردهای این جشنواره توجه و اهتمام ما به برتری سازی در فناوریهای نوین و ارتقاء نقطه بازدارندگی در برابر دشمن است.

دهقان گفت: بهره مندی از مدیریت جهادی ، عمل کردن با روحیه بسیجی ، انجام تحقیقات با کمترین هزینه ها و جلوگیری از کارهای موازی از ویژگی های مهم طرح های فناورانه نظامی نیروهای مسلح است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها