امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63519
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، المپیاد علمی دانشجویی جامعه اطلاعاتی کشور در سطوح مختلف به همت دبیرخانه شورای هماهنگی اطلاعات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، المپیاد علمی دانشجویی جامعه اطلاعاتی کشور در سطوح مختلف به همت دبیرخانه شورای هماهنگی اطلاعات و به طور همزمان در سطوح کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری در 10مرکز آموزشی و دانشگاهی جامعه اطلاعاتی برگزار شد.

سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در حاشیه بازدید از یکی از این مراکز گفت: در ایران همانند سایر کشورها، فعالیت‌های اطلاعاتی و حفاظتی انجام می‌شود و در روند این فعالیت‌ها اطلاعات، تجارب و معلومات جدیدی کسب می شود که با تبادل آنها امکان دستیابی به نوآوری و نوپردازی فراهم خواهد شد.

وزیر اطلاعات افزود: اگر نوآوری، هم‌افزایی و تضارب آراء علمی وجود داشته باشد، جرقه‌های نوآورانه  در جامعه اطلاعاتی کشور زده خواهد شد و کار اطلاعاتی دانش‌بنیان و سنجیده می‌شود.

علوی با اشاره به قرار گرفتن نیروهای اطلاعاتی درعرصه سازنده و رقابت‌های علمی گفت: برگزاری المپیادهای علمی به جوانان جامعه اطلاعاتی فرصت شکوفایی در این عرصه را خواهد داد.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه در جامعه اطلاعاتی جای المپیاد علمی خالی بود افزود: خوشبختانه اکنون با برگزاری این المپیاد خلأ گذشته پرشد و در نظر داریم این گونه المپیادهای علمی به صورت سالیانه برگزار شود.

رئیس شورای هماهنگی اطلاعات ابرازامیدواری کرد که ثمرات و برکات المپیادهای علمی دستگاه‌های اطلاعاتی شامل حال کشور و مردم شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها