امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63544
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
  به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، مهدی امیری در نشست خبری هفته ملی سلامت مردان که در وزارت بهداشت برگزار شد به اقدامات پیشگیرانه شهرداری تهران ...

  به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، مهدی امیری در نشست خبری هفته ملی سلامت مردان که در وزارت بهداشت برگزار شد به اقدامات پیشگیرانه شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: 374 خانه سلامت در محله‌های تهران داریم که غالب مراجعه کنندگان آن خانم هستند و اگر مردی هم مراجعه می‌کند بیشتر از قشر سالمند است درحالی که تمام خدمات پیشگیرانه را رایگان ارائه می‌کنیم.

وی گفت: بر اساس پژوهشی که در سال 90 در سطح شهر تهران انجام دادیم مشخص شد که حوادث ترافیکی برای مردان حدود 2 درصد و حوادث غیر ترافیکی 1.1 درصد برآورد شده است.

وی در مورد برنامه‌های شهرداری تهران در هفته سلامت ملی مردان در شهر تهران گفت: با هماهنگی انجمن اورولوژی 20 پایگاه تخصصی سنجش سلامت مردان با حضور 20 اورولوژیست در خانه‌های سلامت از اول تا هفتم اسفند مستقر شده است همچنین 22 پایگاه هم خدمات پزشکی عمومی مانند تست قندخون و فشار خون را ارائه می‌کند.

وی گفت: غربالگری سرطان پروستات به طور تخصصی در چهار نقطه تهران یکی دیگر از برنامه‌های شهرداری در این هفته است و ارائه راهکارهای پیشگیری از سرطان‌های شایع در مردان، آشنایی با اصول ایمنی در محیط کار و منزل و ارتقاء بهداشت مردان از دیگر برنامه‌های شهرداری تهران در حوزه آموزش است.

هفته ملی سلامت مردان از اول تا هفتم اسفند با شعار سوانح و حوادث در کمین سلامت مردان در سراسر کشور در حال برگزاری است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها