امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63555
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زابل، مهدی خلج ظهر امروز در بازدید از کشتارگاه صنعتی محمدآباد در شهرستان هامون، نقش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زابل، مهدی خلج ظهر امروز در بازدید از کشتارگاه صنعتی محمدآباد در شهرستان هامون، نقش دامپزشکی را در تامین بهداشت و سلامت سرمایه‌های دامی منطقه و کشور حساس و حیاتی عنوان کرد.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور افزود: اگر مقررات و ضوابط دامپزشکی در این منطقه از کشور به درستی و دقیق اعمال و اجرا شود، کشور از خطرات احتمالی بروز بیماری ایمن شده و کوتاهی در این امر کل کشور را تحت تاثیر قرار داده و بهداشت و سلامت سرمایه‌های دامی و انسانی به خطر می‌افتد.

وی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در مجموعه دامپزشکی استان، تلاش‌های دامپزشکی را با توجه به مرزی بودن این منطقه، در تولید اشتغال و تامین امنیت غدایی بسیار ارزشمند توصیف کرد.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور قرار است عصر امروز در نشست با فرمانداران پنج شهرستان شمالی سیستان و بلوچستان حضور یابد.

این جلسه به منظور بحث و تبادل نظر در زمینه رفع مشکلات دامی و حمل و نقل دام با حضور مدیران جهادکشاورزی و نمایندگان دامداری‌های شهرستان‌های شمالی سیستان و بلوچستان در فرمانداری ویژه زابل برگزار می‌شود.

انتهای پیام/75004/ر20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها