امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63558
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، کاظم کاظمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: در پی تماس مردمی با سامانه 125 مقارن ساعت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، کاظم کاظمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: در پی تماس مردمی با سامانه 125 مقارن ساعت 17 بعدازظهر روز گذشته مبنی بر سقوط کیسه خاک بر روی سر مقنی و محبوس شدن وی در چاه خشک یک پروژه ساختمانی واقع در بلوار هاشمیه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی مشهد بلافاصله گروه نجات ایستگاه 7، 25 و 36 را به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: این حادثه در چاه خشکی که برای عملیات بتن‌ریزی یک پروژه ساختمانی احداث شده بود، اتفاق افتاد.

کاظمی تصریح کرد: مقنی 40 ساله بر اثر سقوط کیسه خاک که در قسمت دهانه چاه از قلاب رها شده بود، به شدت مصدوم و در آن گرفتار شد.

به گفته وی، گروه نجات هر سه ایستگاه بلافاصله بعد از رسیدن به محل حادثه اقدام به نجات فرد حادثه دیده کردند و با رعایت اصول ایمنی و استفاده از تجهیزات ویژه نجات، وی را از عمق 17 متری چاه به سطح زمین انتقال دادند.

کاظمی با بیان اینکه مقنی 40 ساله به شدت از ناحیه سر و کمر دچار مصدومیت شده بود، گفت: مصدوم پس از انتقال به بیرون چاه برای اعزام به مراکز درمانی تحویل نیروهای اورژانس حاضر در محل شد.
انتهای پیام/2202/ز20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار