امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63560
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان همدان، قربانعلی محمدپور اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان همدان، قربانعلی محمدپور اظهار کرد: مرکز غیر دولتی صلح و محیط زیست هر سال از بین تلاشگران عرصه محیط زیست در زمینه‌های علمی، تحقیقاتی، فرهنگی و فناوری بر اساس رأی هیئت داوران جوایزی اعطا می‌کند.

وی افزود: فعالیت‌های انجام شده می‌تواند شامل ابداعات، اختراعات و طرح‌هایی در راستای جلوگیری از آلودگی یا تخریب محیط زیست باشد.

مدیرکل محیط زیست همدان بیان داشت: خلاقیت‌ها (نظری و کاربردی) و ابتکاراتی که با اجرای آن آلودگی و تخریب محیط زیست کاهش پیدا کند از دیگر زمینه‌های فعالیت است.

وی یادآور شد: از دیگر موارد می‌توان به ارائه طرح‌های علمی در راستای نجات گونه‌های کمیاب و در معرض خطر انقراض گیاهان و جانوران و فعالیت‌هایی در زمینه ارتقای دانش زیست‌محیطی جامعه و اشاعه فرهنگ زیست‌محیطی در سطحی فراگیر اشاره کرد.

محمدپور بیان داشت:‌ مدارک مورد نیاز نیز شامل تکمیل فرم درخواست، شرح کامل فعالیت انجام شده به صورت تایپ شده با نرم‌افزار WORD به همراه CD مربوطه، خلاصه فعالیت انجام شده در 10 خط، مدارک، مستندات، عکس‌ها، نقشه‌ها و سایر اسناد مربوط به فعالیت مورد نظر، یک قطعه عکس پشت‌نویسی شده است.

وی اضافه کرد: مدارک باید به همراه فرم تقاضای شرکت حداکثر تا 25 اسفند ماه به صندوق پستی 165-19575 ارسال شود.

مدیرکل محیط زیست همدان در پایان خاطرنشان کرد: در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی نیز پست الکترونیکی info@pengoo.ir خواهد بود.
انتهای پیام/89006/ط/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار