امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۲۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63562
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌الهه راستگو عضو شورای شهر تهران در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز آموزش و پرورش ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌الهه راستگو عضو شورای شهر تهران در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران و افتتاح اولین گلخانه خیر ساز رشته کشت گیاهان آپارتمانی ویژه دانش‌آموزان استثنایی در سخنانی اظهار داشت: افتخار دارم یک سال با دانش‌آموزان استثنایی کار کردم و نیز مفتخر هستم که به عنوان معلم در خدمت شما هستم.

وی ادامه داد: توانمندی که بچه‌های استثنایی دارند فراتر از بچه‌های عادی است و دلیل آن، این است که آنها تلاش می‌کنند خود را توانمندتر کنند.

عضو شورای شهر تهران افزود: مشکل اصلی جوانان اشتغال است، به ویژه در گروه دانش‌آموزان استثنایی این مشکل وجود دارد و بنده اعلام همکاری می‌کنم و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم کارگروهی را در شورای شهر ایجاد کنیم تا در جهت حل مشکل کار این عزیزان قدم برداریم.

هوشنگ میرشفیعی رئیس آموزش و پرورش منطقه  ۵ تهران نیز در سخنانی اظهار داشت: هر کار خیری منشأ یک جریان ارزشی است و ناتوانی جزئی یک فرد، دلیل محرومیت آن نمی‌شود.

وی ادامه داد: خیرین در زمینه‌های مختلفی وارد شده‌اند و در مراکز دانشگاهی و درمانی شاهد حضور آنها هستیم و زمینه رشد و شکوفایی دانش‌آموزان را ایجاد کردند.

میرشفیعی با بیان اینکه محصولی که این دانش‌آموزان وارد کنند، دیدن دارد، افزود: هیچ تردیدی در زیبایی‌ها و پاکی این عزیزان نداریم و اگر چیزی در دنیا و آخرت می‌توانیم باقی بگذاریم همین کارهای خیر است و باید نگاه‌ها نسبت به این دانش‌آموزان عوض شود.

وی خطاب به خیرین مدرسه‌ساز گفت: اثر کار شما خیرین ماندگار است و باید جاری شود و امیدوارم آمدن به این مکان، شروع کار جدیدی باشد.

در پایان از جواد موفقیان، علی روحی، عباس سعادت‌اختر، سام گیل‌راد، محمدسعید گیل‌راد، مصطفی کاظمی، سیده زهرا موسوی و محمدرضا طالقانی اعضای مجمع خیرین مدرسه‌ساز استثنایی شهر تهران با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد و اولین گلخانه خیر ساز رشته کشت گیاهان آپارتمانی ویژه دانش‌آموزان استثنایی افتتاح شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار