امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63567
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات‌ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: در شرایط کنونی که تنها 6 ماه از تشکیل دولت گذشته است زمان ...

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات‌ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار داشت: در شرایط کنونی که تنها 6 ماه از تشکیل دولت گذشته است زمان مناسبی برای استیضاح وزرا نیست و باید فرصت داد تا وزرا بتوانند برای مجموعه تحت امر خود برنامه‌ریزی کنند.

وی افزود: هنوز وزرا نتوانسته‌اند بر مشکلات حوزه خود اشراف کامل پیدا کنند و باید با توجه به شرایط زمانی در این زمینه اظهار نظر کرد و این مسئله را در شرایط کنونی مناسب نمی‌دانم.

نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاکنون که این طرح امضای مورد نیاز را کسب نکرده است و هنوز استیضاحی به هیئت رئیسه اعلام وصول نشده است.

سادات‌ابراهیمی با اشاره به اینکه وزرات آموزش و پرورش بسیار وسیع و مسئولیت گسترده‌ای دارد، گفت: باید برای رفع مشکلات سالیان دراز در این زمینه به وزیر موجود فرصت داد و توجه داشته باشیم که نمی‌توان مشکلات را یک شبه حل کرد.

وی تاکید کرد: در شرایط کنونی باید وزرا اجازه داشته باشند که برنامه‌های ارائه شده را برای دریافت رأی اعتماد اجرایی کنند و الان فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد نیست زیرا در میزان کوتاهی در وزرات‌خانه‌ای مانند آموزش و پرورش نمی‌تواند تحولات بنیادی ایجاد کرد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی ابراز داشته بودند که استیضاح وزیر آموزش و پرورش قطعی شده است و اعلام وصول خواهد شد.

انتهای پیام/72006/ل30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها