امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63569
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علی تعالی ظهر امروز در کارگروه ستاد تسهیلات نوروزی همدان با بیان اینکه تعطیلات فرصتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علی تعالی ظهر امروز در کارگروه ستاد تسهیلات نوروزی همدان با بیان اینکه تعطیلات فرصتی است برای استان‌ها تا ظرفیت گردشگری خود را بالا ببرند، گفت: تمام استان‌ها برای جذب گردشگر بیشتر تلاش می‌کنند که این هدف با برنامه‌ریزی اصولی و همکاری دستگاه‌های مربوطه اتفاق می‌افتد.

وی ادامه داد: اثرات جذب گردشگر باعث رونق اقتصادی هر شهرستان می‌شود، پس این مهم باید مدنظر باشد.

فرماندار شهرستان همدان با بیان اینکه بار سفرهای نوروزی بیشتر بر دوش پلیس است، تصریح کرد: هر ساله مانوری برای برگزاری بهتر تعطیلات انجام می‌شود و پلیس زحمتی مضاعف‌تر از دستگاه‌های دیگر بر عهده دارد.

وی 2 هدف مهم برای سفرهای نوروزی را پیش‌بینی کرد و گفت: زمین‌گیر کردن مسافر در شهر به منظور طولانی‌تر شدن زمان اقامت و رجوع دوباره در سال بعد از مهمترین اهداف کمیته‌ها باشد.

تعالی با بیان اینکه پذیرایی خوب و برخورد مناسب با مسافران باید سرلوحه کار کمیته‌ها باشد، گفت: هرسال باید بهتر از سال قبل عمل کنیم و برنامه‌ریزی صحیح و استفاده از تجربیات قبل قطعاً می‌تواند الگوی راه باشد.

وی ایجاد کمیته بررسی را از ملزومات این کارگروه دانست و خاطرنشان کرد: کمیته بررسی باید مانند ذره‌بینی تمام امور را زیر نظر داشته باشد تا نواقص مشخص و به موقع رفع شوند.

فرماندار همدان ادامه داد: این کارگروه باید چند ماه زودتر ایجاد می‌شد تا کمیته‌ها سریع‌تر مشکلات خود را ارائه می‌دانند تا زمان کافی برای رفع نواقص داشته باشیم.

وی با بیان اینکه شیوه ارائه خدمات بسیار مهم است، افزود: اصناف باید بر تمام محصولات ارائه شده علی‌الخصوص رستوران‌ها نظارت دقیق و جامعی داشته باشند.

تعالی با بیان اینکه نوروز امسال با ایام فاطمیه همراه شده است، گفت: همدان شهری مذهبی است و باید بدون توهین به مسافران لطافت این ایام را حفظ کنید تا فراموش نشود ما عزادار حضرت فاطمه زهرا (س) هستیم.
انتهای پیام/2499/م30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها