امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63570
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمد رضایی ظهر امروز در کارگروه گردشگری استان کردستان در سنندج اظهار کرد: برنامه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، محمد رضایی ظهر امروز در کارگروه گردشگری استان کردستان در سنندج اظهار کرد: برنامه‌های ستاد تسهیلات نوروزی در قالب چارچوب و ضوابط دستورالعمل‌ها جلو رفته و توفیقات بسیار خوبی در بحث توسعه گردشگری داشته است.

وی گفت: ستادهای شهرستانی باید در این کارگروه با بیان نقاط ضعف و قوت که از قبل احصا کرده‌اند بستر را برای توسعه هرچه بیشتر صنعت گردشگری و جذب توریست فراهم کنند.

فرماندار سروآباد افزود: باید با شناسایی و ایجاد بسترهای لازم ضمن برطرف نمودن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت، زمینه را برای توسعه صنعت گردشگری که نقش مهمی در ارتقاء سطح اقتصادی و معیشتی مردم منطقه دارد، فراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه سروآباد مناطق گردشگری بکر دارد و هر ساله پذیرای مسافران و گردشگران زیادی است، گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات توسعه گردشگری در این شهرستان نبود جاده دسترسی مناسب است.

به گفته فرماندار سروآباد، در حال حاضر جاده سنندج ـ سروآباد ـ مریوان وضعیت بسیار نامناسب دارد و نیازمند ترمیم جدی است و این مهم باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

وی افزود: دست‌اندازهای موجود در این جاده موجب از کار افتادن سیستم جی‌پی‌اس خودروها و بروز تصادفات می‌شود که باید در این راستا راهکارهای لازم اندیشیده شود.

به گفته فرماندار سروآباد، مسیر سنندج ـ مریوان به کشتارگاه تبدیل شده و هر روز تصادفات مرگباری در آن اتفاق می‌افتد.

وی توجه به بحث خدمات درمانی را ضروری خواند و گفت: گاهی به دلیل نبود پزشک متخصص در برخی از نقاط  گردشگرپذیر مشکلاتی پیش می‌آید که باید برای رفع این مشکلات در ستاد تسهیلات نوروزی تدابیر لازم اندیشیده شود.

فرماندار سروآباد بر راه‌اندازی دستگاه‌ خودپرداز به ویژه در شهر اورامان تخت به عنوان یکی از نقاط گردشگری سروآباد تاکید کرد و گفت: وجود شعبه بانکی در این منطقه مسافرپذیر الزامی است.

فرماندار سروآباد ارتقاء بیش از پیش خدمات به مسافران و گردشگران را ضروری دانست و گفت: باید با بازنگری برنامه‌های گذشته بستر را برای ارتقاء هرچه بیشتر خدمات از نظر کیفی و کمی در ستاد تسهیلات نورزی فراهم کرد.

رضایی کسب رضایتمندی میهمانان و گردشگران را مهم‌ترین هدف ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان عنوان کرد و گفت: ستاد تسهیلات نوروزی سروآباد با بکارگیری تمام امکانات آمادگی لازم برای پذیرایی از مهمانان نوروزی را دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان سروآباد در زمینه خدمات‌رسانی به مسافران در سال‌های گذشته جایگاه قابل‌ قبولی داشته است اما نبود امکانات رفاهی و خدماتی مطلوب دغدغه مسئولان این شهرستان است که نیاز به کمک استانی دارد.

انتهای پیام/79002/س40/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها