امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63579
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نطنز، محسن مصلحی ظهر امروز در نشست ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی در فرمانداری نطنز اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نطنز، محسن مصلحی ظهر امروز در نشست ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی در فرمانداری نطنز اظهار کرد: شهرستان نطنز، به دلیل موقعیت قرارگیری مناسب، مسیرهای عبوری و وجود جاذبه‌های گردشگری مذهبی، طبیعی و غیره، یکی از مقاصد اصلی گردشگری پایدار در استان اصفهان است.

وی پیرامون یک مقصد گردشگری مناسب افزود: اصولاً شخصی که به سفر می‌رود، مسائلی از قبیل، امکانات، نقاط گردشگری، بهداشت و مسائل اقتصادی را در اولویت امور خود قرار می‌دهد که برای رسیدن به نقطه‌ای ایده‌ال برای مقصد گردشگری باید این مسائل را رعایت کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: سالم‌ترین شکل جابه‌جایی پول در دنیا، در حوزه گردشگری است که باعث ایجاد تورم و تشنج بازار نمی‌گردد و هر نهادی با برنامه‌ریزی مناسب می‌تواند در این مورد موفق باشد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: به عنوان مثال، امامزاده آقاعلی عباس (ع) بادرود و روستای ابیانه، دو قطب مهم گردشگری شهرستان هستند که می‌توان زمینه اشتغال  موقت برای جوانان این منطقه ایجاد کرد که این موضوع با برنامه‌ریزی منظم، دور از دسترس نیست.

مصلحی بیان کرد: مردم و اقوام مختلف ایرانی با رسیدن ایام نوروز در سراسر کشور سفر می‌کنند و با فرهنگ‌های دیگر نقاط ایران آشنا می‌شوند که این موضوع باعث  اتحاد و همبستگی بین مردم ایران و ریشه‌بندی  می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که در ستاد خدمات و هماهنگی سفر تلاش می‌کنند، به نحوی خود و خانواده خود را ایثار می‌کنند تا دیگر افراد جامعه از فضای ایجاد شده برای نشاط اجتماعی بهره گیرند.

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری پیرامون ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود نقل کرده‌اند که همه باید برای ایجاد نشاط اجتماعی تلاش کنیم که یکی از روزهای مهم برای ایجاد نشاط اجتماعی ایام نوروز است.

انتهای پیام/63025/ل30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها