امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63584
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غفاری مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به آغاز اعزام کاروان‌های راهیان نور شهرداری تهران از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غفاری مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به آغاز اعزام کاروان‌های راهیان نور شهرداری تهران از دوم اسفند، گفت: طی برنامه‌ریزی و هماهنگی با ستاد کاروان راهیان نور ولایت مستقر در موزه دفاع مقدس از ابتدای اعزام کاروان‌های راهیان نور ولایت به مناطق جنوب از سوی شرکت شهر سالم تیم‌های اورژانس به همراه آمبولانس در کنار این کاروان‌ها جهت ارائه خدمات اورژانسی اعزام شده‌اند.

وی تصریح کرد: شرکت شهر سالم شهرداری تهران از سال 1388 و همزمان با آغاز اعزام کاروان زائران راهیان نور ولایت شهرداری تهران به یادمان‌های مناطق جنگی جنوب و غرب مشارکت و همکاری تنگاتنگی با باغ موزه دفاع مقدس در روند اعزام این کاروان‌ها داشته است. هر ساله و در دو نوبت در ایام منتهی به سال نو تا پایان تعطیلات نوروزی و همچنین در تعطیلات تابستان، شرکت شهر سالم از ابتدا و در معیت این کاروان‌ها اقدام به اعزام آمبولانس‌های مجهز و ایجاد پایگاه‌های ثابت به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زائران این سرزمین کرده است.

غفاری خاطر نشان کرد: در حال حاضر و پس از گذشت 5 سال که از اعزام کاروان‌های راهیان نور شهرداری تهران می‌گذرد، طی 259 مورد اعزام تیم پزشکی به 20 هزار و 241 نفر از زائرین راهیان نور خدمات بهداشتی درمانی ارائه شده است که از این تعداد بیش از 19 هزار نفر به صورت سرپایی مداوا شده و 180 نفر نیز جهت تکمیل درمان به بیمارستان منتقل شده اند.

مدیرعامل شرکت شهر سالم افزود: در ابتدای امر و در آغاز اعزام کاروان‌های راهیان نور عوامل اورژانس فقط در آمبولانس‌ها قادر به ارائه خدمات امدادی بودند که با هماهنگی های صورت گرفته با باغ موزه دفاع مقدس و اورژانس کشور در شهرهای مختلف مکانی به منظور ایجاد پایگاه ثابت اورژانس طراحی و تجهیز شد که در حال حاضر 3 پایگاه ثابت در دوکوهه، خرمشهر و شوش دانیال ایجاد شده و تیم‌های سیار نیز در مسیر بازدید نسبت به ارائه خدمات پزشکی به زائران اقدام می‌کنند که در همین راستا هماهنگی لازم با اورژانس کشور نیز انجام شده است.

وی گفت:اورژانس شرکت شهر سالم شهرداری تهران ضمن اعزام بیماران نیازمند به درمان پیشرفته تر به مراکز درمانی به ارائه مراقبت ویژه اقدام و پس از درمان نسبت به بازگشت به کاروان‌های مربوطه اقدام می‌کند و نیاز دارویی و اورژانسی زائران را به صورت رایگان در اختیار ایشان قرار خواهد داد.

غفاری افزود: تدابیر بهداشتی و درمانی گسترده‌تری تدارک دیده شد که از آن جمله می توان به نظارت بر سرویس‌های بهداشتی و سالن‌های غذاخوری و طبخ غذا و توزیع آن در محل اسکان زائرین اشاره کرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها