امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63608
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 121
«قاسم الهاشمی» عضو اجلاس حمایت از ملت بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حمایت همه جانبه ...

«قاسم الهاشمی» عضو اجلاس حمایت از ملت بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حمایت همه جانبه کشورهای غربی از اعتراضات در اوکراین و سرنگونی دولت این کشور به واسطه این حمایت‌ها تصریح کرد که تنها چیزی که برای غربی‌ها مهم است منافع خودشان است، ما در بحرین به عنوان مثال حاکمی داریم (نخست وزیر بحرین که بیش از 40 سال است که نخست وزیر بحرین است) که از سال‌های دور در قدرت بوده و همه چیز را در اختیار دارد که همانند دیگر رژیم‌ها منطقه خلیج فارس با دیکتاتوری حکومت می‌کند ولی غربی‌ها در مقابلشان سکوت می‌کنند.

الهاشمی با اشاره به اینکه منطق حقوق بشر تنها بر اساس منافع غربی‌هاست، افزود: آنها سیاست دوگانه در قبال حکومت بحرین و عربستان دارند و با در نظر گرفتن منافع خود جانب ظلم را گرفته‌اند.

این معارض بحرینی با اشاره به سرکوب‌های خونین جوانان عربستانی در شرق این کشور در سایه سکوت غربی‌ها در قبال این مسئله اظهار داشت: این منفعت آنهاست که در قبال جنایات سکوت می‌کنند.

وی اظهار داشت که حقیقت واضح است که حمایت غربی‌ها باعث تضعیف جنبش‌های مردمی می‌شود چرا که غربی‌ها به دنبال تأثیر بر مردم در راستای اهدافشان هستند، غربی‌ها در اوکراین روزانه به مخالفان حقوق می‌دادند تا معترضان را با خود همراه کنند ولی در بحرین انقلاب کاملا مردمی بود و تنها از حمایت رسانه‌ای ایران و عراق برخوردار بود و خود مردم هزینه انقلاب را پرداختند و دیگران این مسئله را نادیده می‌گرفتند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها