امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63661
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 45 ساله سینما با اعلام خبر کارگردانی «بروکلین بی‌مادر»، از آن به عنوان یکی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 45 ساله سینما با اعلام خبر کارگردانی «بروکلین بی‌مادر»، از آن به عنوان یکی از پروژه‌های موردعلاقه خود یاد کرد.

نورتن در کنار کارگردانی فیلم تازه خود،‌یکی از بازیگران آن هم خواهد بود. قصه این درام اجتماعی در دهه پنجاه میلادی اتفاق می‌افتد.

فیلم‌نامه اقتباسی این درام اجتماعی بر اساس قصه یک کتاب پرخواننده به همین نام نوشته می‌شود، که جاناتان لتم نویسنده آن است.

فیلم‌نامه «بروکلین بی‌مادر» را هم خود نورتن نوشته و می گوید از اقتباس آزاد خود از قصه کتاب جاناتان لتم راضی است.

خط اصلی قصه فیلم ماجراهای زندگی لیونل اسروگ را دنبال می‌کند. او یک کارآگاه خصوصی تنها است که از یک بیماری سخت و مهلک رنج می‌برد.

این مرد به دنبال حل یک پرونده مرموز قتل است. مقتول، همکار و دوست صمیمی خود لیونل اسروگ است. لیونل سرنخ زیادی در این رابطه در دست ندارد، ولی دست از جست‌وجوی خود برنمی‌دارد و سخت به دنبال آن است که معمای جنایت دوست صمیمی خود را حل کند.

تحقیقات لیونل، او را به دنیای موسیقی جاز منطقه هارلم نیویورک و باشگاه‌های خصوصی آن می‌کشاند. بزودی وی سر از زاغه‌های بروکلین در می‌آورد.

به نوشته سایت اینترنتی کامینگ سون، نورتن کلید فیلم‌برداری درام اجتماعی و پرتنش خود را اواخر سال جاری میلادی خواهد زد.

برت راتنر کارگردان سرشناس سینما، یکی از تهیه‌کنندگان «بروکلین بی‌مادر» است. فیلم با هزینه تولید 30 میلیون دلاری تهیه می‌شود.

از سال دو هزار که نورتن «نگهداری تقدیر» را کارگردانی کرد، این اولین بار است که دوباره پشت دوربین فیلم‌برداری قرار می‌گیرد تا فیلمی را کارگردانی کند.

نورتن در حال حاضر «هتل گراند بوداپست» را آماده نمایش عمومی دارد. این فیلم برای اوایل فصل تابستان پیش‌رو، به روی پرده سینماهای جهان می‌رود.

وی آخرین بار در سال 2012 در اکشن ماجراجویانه و دلهره‌آور «میراث بورن» (که نسخه احیا شده مجموعه فیلم «هویت بورن» بود) ، به دیدار تماشاگران سینما آمد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار