امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63663
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعطای این لقب از آن جهت صورت گرفت که دو فیلم تازه وی در جدول گیشه نمایش سینماهای چین، بیش از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعطای این لقب از آن جهت صورت گرفت که دو فیلم تازه وی در جدول گیشه نمایش سینماهای چین، بیش از 200 میلیون دلار فروش کرده است.

 اکشن درام «مردی از ماکائو» در کنار اکشن رزمی «سلطان میمون» دو فیلم تازه این بازیگر هستند، که موفقیت بالایی در جدول گیشه نمایش چین کسب کرده اند.

 «مردی از ماکائو» طی دو هفته نمایش عمومی در سینماهای چین، به فروش کلی 68 میلیون دلاری دست پیدا کرده است.

 «سلطان میمون» هم با فروش کلی سه هفته ای 148 میلیون دلاری، موفق ترین فیلم یک ماه اخیر سینماهای این کشور آسیایی شده است.

با اعلام خبر تولید قسمت دوم این فیلم، تهیه کنندگان آن گفته‌اند در حال حاضر کار نگارش فیلم‌نامه قسمت دوم آن آغاز شده است.

چو ‌یون ‌فت دوباره در این فیلم در نقش اصلی بازی خواهد کرد و ماجراجویی‌های تازه‌ای را تجربه خواهد کرد.با این حال، هنوز کسی اطلاعی از نوع ماجراجویی‌های وی در قسمت تازه این فیلم پرفروش و پرسر و صدا ندارد.

اهل فن می‌گویند تهیه‌کنندگان قسمت دوم «سلطان میمون»، امر کارگردانی آن را به دست سوی چیانگ خواهند سپرد. وی کارگردان قسمت اول فیلم هم بود.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما در چین می‌گویند پس از موفقیت کلان و عظیم‌ مالی «سلطان میمون» در جدول گیشه نمایش سینماهای کشور، برای همگان مسلم و آشکار بود که تولید قسمت دوم آن در دستور کار سازندگانش قرار خواهد گرفت.

«سلطان میمون» در هفته اول نمایش خود (که به مناسبت سال نو چینی به روی پرده سینماهای کشور رفت) به رقم 100 میلیون دلاری فروش دست پیدا کرد.

یک چنین رقم کلان فروشی برای یک فیلم سینمایی (چینی یا خارجی) در هفت روز اول نمایش، یک رقم شگفت‌انگیز و غیرقابل باور بود.

اهل فن و اهالی صنعت سینمای چین خشنود از این رقم کلان فروش، آن را پاسخ مشخص تماشاگران بومی به نوع اکران عمومی تولیدات داخلی می‌دانند.

 در عین حال، آنان گفتند موفقیت بالای فیلم یک موفقیت کلان برای بازیگر اصلی آن هم به حساب می آید. فروش بالای فیلم،باعت محبوبیت بیشتر چو یون فت شد.

به نوشته سایت باکس آفیس، بازیگرانی مثل آرون کواک و دانی ین در کنار چو یون فت نقش‌های اصلی «سلطان میمون» را بازی کرده‌اند.

قصه فیلم درباره یک راهب بودایی چینی است که راهی کشور هند می‌شود تا یک سری تست‌ها و متون مذهبی را جمع‌آوری کند و در این راه، با ماجراجویی‌هایی روبرو می‌شود.
انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها