امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6370
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز پنج‌شنبه نهمین روز از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در حالی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز پنج‌شنبه نهمین روز از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در حالی برگزار می‌شود که سیل مخاطبان راه مصلی امام خمینی شدند و هم اکنون جمعیت فراوانی در نمایشگاه حضور دارند.

بر اساس این گزارش درهای مصلی امروز از ساعت 9 صبح باز و تا 21 بر روی مخاطبان یار مهربان گشوده خواهد بود تا با توجه به تعطیلی بعضی مدارس در روز پنج‌شنبه علاقمندان بسیاری از نمایشگاه بازدید کنند.

این در حالی است که از صبح شمار بازدیدکنندگان از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افزایش یافته و برخلاف روزهای گذشته مصلی جنب و جوش بیشتری دارد و احتمالا امروز و فردا رکورد بازدیدکنندگان از این پروژه فرهنگی شکسته می‌شود. گرما همچنان آزاردهنده است و با افزایش جمعیت بیشتر حس می‌شود.

این گزارش می‌افزاید: امروز مصلی روز شلوغی را به خود می‌بیند، تعداد بازدیدکنندگان افزایش یافته و راهروهای شبستان و چادرها مملو از جمعیت است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها