امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6371
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 96
محمدمهدی زاهدی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با حضور در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ...

محمدمهدی زاهدی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با حضور در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره نمایشگاه، بیان داشت: نمایشگاه از لحاظ کمی و کیفی نسبت به سال گذشته بسیار بهتر برگزار شده است.

وی اضافه کرد: یکی از مشکلات بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران این است که قیمت کتاب‌ها بسیار بالا بوده و شوق خرید کتاب همانند سال گذشته مشاهده نمی‌شود.

زاهدی در پاسخ به این سؤال که چند روز گذشته اعضای این کمیسیون با حضور در نمایشگاه خبر تذکر به رئیس جمهور در صحن علنی مجلس را در رابطه با موضوع گرانی کاغذ داده بودند آیا برنامه‌ای برای رفع این مشکل در مجلس حاصل شد، ادامه داد: این تذکرات همیشه در مجلس به دولت و رئیس جمهور داده می‌شود و چیز جدیدی هم نیست و این تذکر جدید هم در همین راستا بوده است.

وی در پاسخ به این سؤال که بالاخره برای گرانی کاغذ در مجلس چه تدابیری اندیشیده شده است، بیان کرد: این موضوع را باید از دولت سؤال کرد چراکه ما در مجلس به کاغذ خریدن نمی‌پردازیم و پولی هم اختصاص نمی‌دهیم، باید ببینیم که دولت بر اساس این تذکرات چه کارهایی انجام داده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها