امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63732
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
جواد هروی نماینده مردم قائن در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره طرح تحقیق و تفحص از ...

جواد هروی نماینده مردم قائن در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره طرح تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست، اظهار داشت: طرح تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست هر کدام با 15 امضا تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد.

وی افزود: علت اصلی تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست عدم توجه به مناطق محروم کشور و همچنین برنامه‌ریزی‌های این سازمان در مناطق مرزی کشور است.

نماینده مردم قائن در مجلس تاکید کرد: مناطق محروم و مرزی کشور از سوی سازمان محیط زیست کاملا فراموش شده‌اند و باید این سازمان یک بازنگری مجدد نسبت به امکانات و تجهیزات این مناطق داشته باشد.

هروی در پاسخ به این پرسش که آیا با معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست نیز جلسه‌ای داشته‌اید یا خیر گفت: بله، جلساتی را برگزار کرده‌ایم و البته امروز هم معاون وی در مجلس حضور داشت و ما این طرح تحقیق و تفحص را به معاون خانم ابتکار توضیح دادیم.

وی ادامه داد: امضاکنندگان طرح تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست معتقدند که بسیاری از مشکلات در بحران آب نواحی شرقی، دریاچه ارومیه و جنگل‌های نواحی شمالی به دلیل کم‌توجهی سازمان محیط زیست است و ما نقش این سازمان در نارسایی‌های محیط زیستی کشور را نمی‌توانیم نادیده بگیریم.

وی در پایان گفت: طرح تحقیق و تفحص از صداوسیما را نیز به هیأت رئیسه ارائه کردیم؛ مطالبه ما این است چرا صداوسیما به خوبی مشکلات مناطق محروم را پوشش نمی‌دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها