امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63742
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برخی اتفاقات در باشگاه پرسپولیس این روزها باعث شده تا بعضی از مسئولان سابق باشگاه پرسپولیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برخی اتفاقات در باشگاه پرسپولیس این روزها باعث شده تا بعضی از مسئولان سابق باشگاه پرسپولیس دچار مشکلاتی شوند، از همین‌رو جالب است بدانید یکی از افرادی که اکثر حساب و کتاب‌های تیم برعهده او بود به همین دلیل چک‌های زیادی را از طرف باشگاه به افراد داده، سعید شیرینی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس است و همین چک ها اکنون برایش دردسرساز شده است.

شنیده‌ها حاکیست که به احتمال خیلی فراوان با توجه به اینکه وزارت ورزش نیز بر روی برخی مسائل انگشت گذاشته است از جمع قرمزپوشان بنا بر دلایلی جدا خواهد شد و قرار است فرد جدیدی جایگزین او شود.

البته گفته می‌شود جایگزین شیرینی با معرفی امیر خادم به باشگاه پرسپولیس رفته علی‌رغم اینکه شاید معاون وزیر ورزش و مسئول خصوصی‌سازی باشگاه پرسپولیس این موضوع را خیلی سریع تکذیب کند اما جالب است او فردی را به نام بهتاج به باشگاه پرسپولیس معرفی کرد و او نیز در باشگاه پرسپولیس نیز حاضر شده بود تا با حضور در باشگاه و گفت‌وگو با مسئولان حال حاضر این تیم پست سرپرستی در سه بازی آینده را برعهده بگیرد.

همین موضوع باعث شد که مسئولان حال حاضر پرسپولیس به شدت از این بابت شاکی شوند تا حدی که اعتراض خود را به وزارت ورزش اعلام کردند. این فرد در بدو ورود به باشگاه پرسپولیس خودش را سرپرست جدید تیم فوتبال پرسپولیس و فرد منتخب از سوی وزارت ورزش معرفی کرد اما مسئولان باشگاه نیز خیلی سریع واکنش منفی به وی نشان دادند.

قرار است به زودی به احتمال فراوان یکی از پیشکسوتان پرسپولیس با نظر پروین و دایی جای شیرینی در جمع قرمزپوشان انجام وظیفه کند.

محمد پنچعلی و محمود خوردبین به همراه 2 پیشکسوت دیگر از جدی ترین گزینه ها برای جایگزینی شیرینی هستند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار