امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63751
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به هرمزگان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه سخنرانی رئیس‌جمهور در ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به هرمزگان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه سخنرانی رئیس‌جمهور در ورزشگاه تختی در پاسخ به سؤالی درباره انتخاب استاندار خراسان رضوی گفت: حساسیت این استان بالاست و شرایط ایجاب می‌کند که یک اجماع کامل مانند دیگر استان‌ها برای انتخاب استاندار انجام شود.

وی تصریح کرد: حتما استاندار دو الی سه هفته پیش از عید انتخاب می‌شود و احتمالا استاندار تا هفته دیگر انتخاب خواهد شد.

وزیر کشور اضافه کرد:‌هم اکنون در حال بررسی سه الی چهار گزینه برای استانداری خراسان رضوی هستیم.

وزیر کشور در پاسخ به این سؤال که آیا تیمور علی‌عسگری نیز جزو گزینه‌های استانداری برای خراسان رضوی است یا خیر، گفت: این موضوع را از خود ایشان سؤال کنید.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر برخی شایعه‌ها درباره انتصاب وی به عنوان رئیس سازمان صدا و سیما اظهار داشت: به هر حال بازار شایعه این روزها داغ است.

وزیر کشور در پاسخ به سؤالی درباره درخواست‌های مردم هرمزگان مبنی بر لغو مصوبه انتزاع شهرستان‌های هرمزگان گفت: این تصمیم در دولت قبل انجام شده و باید نظر امام جمعه، نمایندگان و مردم مورد توجه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: رئیس‌جمهور دستور داده بودند این مسئله مورد بررسی مجدد در دولت قرار گیرد.

وزیر کشور همچنین درباره آخرین اخبار و رایزنی‌ها پیرامون مرزبانان ربوده شده کشورمان توسط اشرار گفت: رایزنی‌های سیاسی و همکاری‌های مشترک با پاکستانی‌ها ادامه دارد و حتما به نتیجه خواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها