امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6376
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 138
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، سید علی موسوی گرمارودی علاوه بر اینکه شاعر بی‌نظیر و زبردستی است، در ترجمه قرآن صاحب سبک است و یکی از بهترین ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، سید علی موسوی گرمارودی علاوه بر اینکه شاعر بی‌نظیر و زبردستی است، در ترجمه قرآن صاحب سبک است و یکی از بهترین ترجمه‌های قرآن موجود، قرآن با ترجمه موسوی گرمارودی است که ویراست جدید این قرآن در سال 1390 برنده جایزه کتاب سال شد.

نکته جالب در انتشار این قرآن ناشر آن است که انتشارات قدیانی که ناشر تخصصی کتاب کودکان به شمار می‌آید این قرآن را منتشر کرده است. با این وجود این قرآن با استقبال خوبی مواجه شده است و تا کنون 4 بار تجدید چاپ شده است و مسئولان غرفه انتشارات قدیانی می‌گویند با وجود اینکه مخاطبان این غرفه برای خرید کتاب‌های دیگری به سراغشان می‌روند، این قرآن با استقبال خوبی هم مواجه شده است.

نکته دیگر درباره این قرآن اینکه در نمایشگاه کتاب قرآن‌های مختلف با قیمت‌های متفاوت عرضه شده است و قیمت بعضی قرآن‌ها در نمایشگاه کتاب تا یک میلیون تومان هم می‌رسد اما این قرآن با اینکه کیفیت خوبی دارد و ترجمه‌اش یکی از بهترین ترجمه‌های موجود است، تنها 15 هزار تومان قیمت دارد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها