امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63775
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسماعیل سماوی رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسماعیل سماوی رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری اظهار داشت: این سامانه در راستای تسهیل دسترسی مردم به مسئولان برای دریافت پیام‌های مردمی طراحی شده است تا شهروندان با زحمت کمتری دغدغه ها، خواسته‌ها و مشکلاتشان را به گوش رئیس جمهور و دیگر مسئولان دولت برسانند.

وی تصریح‌کرد: ظرفیت سامانه 111 اکنون افزایش یافته است تا هموطنان مشکلی در زمینه برقراری ارتباط با نهاد ریاست جمهوری برای طرح مطالبشان نداشته باشند.

سماوی این موضوع را در آستانه سفر روحانی و هیئت دولت به استان هرمزگان بیان کرد که صبح امروز سه شنبه در نخستین دیدار دومین سفر کاروان تدبیر و امید با مردم بندرعباس در ورزشگاه تختی این شهر دیدار می‌کنند.

سماوی گفت: اگر کسانی بخواهند به رئیس جمهور نامه بدهند، ما آنها را خواهیم گرفت اگرچه توصیه می کنیم آنها از سامانه 111 برای طرح مطالب خود استفاده کنند.

وی تاکید کرد: تلاش دولت در راستای حفظ کرامت و منزلت مردم قرار گرفته است و پیش بینی مکانیسمهای نوین ارتباطی با دولتمردان نیز به منظور تحقق همین هدف صورت گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها