امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63777
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به استان هرمزگان در جریان سفر امروز حسن روحانی به استان هرمزگان، تیمور علی ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به استان هرمزگان در جریان سفر امروز حسن روحانی به استان هرمزگان، تیمور علی عسگری بدون داشتن هیچ سمتی در تیم همراه رئیس‌جمهور حضور دارد.

وی پیش از انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یکی از گزینه‌های جدی معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری مطرح بود که البته این پست به او نرسید .

علی عسگری که از او به عنوان یکی از گزینه های تصدی استانداری خراسان رضوی نام برده می شود در گفتگو با یکی از سایت‌های خبری و در پاسخ به این سوال که سرانجام انتصاب شما برای استانداری خراسان رضوی به کجا رسید؟ گفت: متاسفانه؛ فعلاً این مباحث در حد رسانه ها مطرح است و هنوز چیزی در این باره به صورت رسمی مشخص نیست اما تاکید کرد که دوستان قسم داده اند که در صورت طرح این پیشنهاد آن را رد نکنم.

استاندار خراسان رضوی  پس از گذشت 6 ماه از آغاز به کار دولت یازدهم هنوز انتخاب نشده و اما و اگرهای زیادی در انتخاب استاندار این استان مهم وجود دارد و تلاش برخی جریان های سیاسی برای تاثیر گذاری در انتخاب استاندار از مدت ها قبل آغاز شده است.

طی  هفته‌های گذشته زمزمه هایی مبنی بر تلاش های گسترده سید محمد خاتمی برای تاثیرگذاری در انتخاب استاندار خراسان رضوی مطرح شد که با توجه به اقدامات رسانه ای جریان حامی وی، به واقعیت نزدیک می شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها