امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6380
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تقدیر از 10 نویسنده برتر نمایشگاه کتاب عصر امروز پنجشنبه در غرفه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تقدیر از 10 نویسنده برتر نمایشگاه کتاب عصر امروز پنجشنبه در غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مراسم از صادق کرمیار، فاضل نظری، حمیدرضا شاه آبادی، علی موذنی، سیدعلی شجاعی، اکبر صحرایی، محمدرضا شهبازی، محمدرضا زائری، جعفر شیر علی‌نیا و حسام الدین مطهری تقدیر شد.

در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تازه ترین آثار به مخاطبان عرضه می شود در این میان «ضد» فاضل نظری و «وقایع نگاری یک زندیق» مصطفی جمشیدی از جمله آثاری هستند که مورد استقبال فراوان بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

مجمع ناشران انقلاب اسلامی از مجموعه های فعال و انقلابی است که هرساله در نمایشگاه کتاب اقدام به فعالیت می کند؛ در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز اقدام به عضو گیری کرده تا پس از نمایشگاه کتاب برای اعضای خود تازه ترین اخبار و آثار و کتاب ها را اطلاع رسانی کند.
انتهای پیام/و
 
برچسب ها:
آخرین اخبار