امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 63800
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 86
علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه ...

علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح امنیت سواحل و جلوگیری از تلفات انسانی در دریاها در دستور کار کمیسیون عمران قرار داشت و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه جلسه امروز کمیسیون عمران مصوبه‌ای نداشت افزود: همچنین در ادامه کمیسیون اعضای کمیسیون عمران طرح تغییر ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق را به عنوان کمیسیون فرعی در دستور کار خود داشتند و بحثها و بررسیها پیرامون آن انجام شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: بر اساس این طرح نقش کمیسیونهای مرتبط با بودجه در کمیسیون تلفیق بیشتر شده و تعداد نمایندگان آنها از 2 نفر به 3 نفر افزایش پیدا خواهد کرد و نیز تعداد اعضای کمیسیون بودجه در تلفیق کمتر می‌شود.

خسروی تاکید کرد: در ادامه جلسه امروز مسائلی در مورد سفرهای کاری کمیسیون عمران مطرح شد که بر این اساس سفر به استانهای کردستان و آذربایجان شرقی در اولویت سفرهای کاری کمیسیون قرار دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها